מבוא לבודהיזם- עם ד"ר עינב רוזנבליט - חכמת ההזדקנות

עיקרים בפסיכולוגיה הבודהיסטית ככלים להזדקנות מיטיבה

בהנחיית: ד"ר עינב רוזנבליט
בימי שלישי
נדחה למועד מאוחר יותר.מועד יפורסם בהמשך.
בין השעות: 09:00-11:00
מיקום: אונליין

מחיר הקורס: 480 ₪

 

תיאור הקורס

הקורס מיועד לאלה המבקשים להיטיב עם חייהם, להפיג חרדה, ולמצוא חיוך לעצמם ולאחרים. הפסיכולוגיה הבודהיסטית מציעה מפת דרכים שמסייעת להזדקנות מיטיבה ולקבלת ההשתנות שבגוף וברוח בלב פתוח. כל מפגש יכלול אימון במדיטציה מונחית,  חקירה דרך התנסות, למידה עיונית ורב שיח, שעיקרו ביישום הלמידה והאימון בחיי היומיום. בקורס יועברו ארבע הרצאות מבוא לבודהיזם, תורת חיים בת 2500 שנה, שלמרות המרחק בזמן ובגיאוגרפיה רלבנטית ועכשווית להפתיע גם לנו בישראל ובמערב. נכיר את יסודות המחשבה הבודהיסטית, ונתוודע לראיית העולם של הבודהיזם ולדרך  שתפיסה זו מציעה לשם שיפור איכות החיים גם אצל הגוף המזדקן וגם אחרי מחלה, אובדן וצער. במרכז הקורס ההבנה שאת רוב רובו של הסבל בחיינו מחוללת התודעה הטועה,  ובמפגשים נכיר את הדרכים להשתחרר מכבליה.

 

ד"ר עינב רוזנבליט מתרגלת את הפרקטיקה הבודהיסטית כ-25 שנה ועוסקת בהנחיה של מיינדפולנס ומדיטציה במוסדות אקדמיים ופרטיים. עבודת הדוקטורט שלה הפנים המקוריים של הגוף אושרה באוניברסיטת תל-אביב ב-2013, וספריה גוף אנושי מדי (2014) ורוח רעבה (2018) ראו אור בהוצאת רסלינג.

Image

פרטים נוספים על הקורס

 • Arrow בהנחיית: ד"ר עינב רוזנבליט
 • Arrow 4 מפגשים
 • Arrow בימי שלישי, החל מתאריך 05.12.23 בין השעות: 09:00-11:00
 • Arrow אונליין דרך הזום (קישור יישלח לנרשמים)

צרו איתנו קשר

השאירו הודעה


  דף חכמת ההזדקנות בפייסבוק

  אנחנו גם ברשתות


  "להיות עם"- נפתחה ההרשמה לתכנית הכשרת המלווים המתנדבים החל מ-19.5.2024

  חזון "להיות עם" הוא להביא את חכמת ההזדקנות אל הזקנים בביתם, לפתוח לב ולאפשר תנועה מן המוכר אל המסתורין הטמון בתהליך ההזדקנות

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

  וקבלו את כל העדכונים


   דילוג לתוכן